V Edycja plebiscytu Orły Prawa i piąty rok z rzędu na podium!

Z życia Kancelarii 

lip

13

Miło nam poinformować, iż Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Tryniszewska w V Edycji Plebiscytu Orły Prawa, po raz piąty z rzędu została wyróżniona nagrodami Orły Prawa. Jak w ubiegłych latach zdobyliśmy dwa wyróżnienia - 1 miejsce w  Nowym Dworze Mazowieckim oraz tytuł Laureata w Warszawie. Plebiscyt Orły Prawa to ogólnopolski ranking branży prawniczej.

Jak wskazują organizatorzy Plebiscytu:

Orły Prawa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są Klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez Klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Nasz program został stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Plebiscyty Branżowe Orły mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

Zobacz wszystkie nasze nagrody i wyróżnienia

wróć

Nasze wyróżnienia

​    ​    ​    ​    

          

© 2008 - 2021  Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Tryniszewska

Kontakt

  • tel. 794 185 249
ul. Ostrobramskiej / Al. Stanów Zjednoczonych; przy ul. Poligonowej (Praga Południe, Gocław)