Opinie Naszych Klientów z Google

Co mówią nasi Klienci

Opinie naszych Klientów to nasza duma! Poniżej publikujemy opinie wystawione w serwisie Google dla naszych lokalizacji w Warszawie i Filii w Nowym Dworze Mazowieckim przez Klientów, którzy korzystali z usług Kancelarii.

Przemysław P.

Polecam Kancelarię Adwokacką Katarzyny Tryniszewskiej. Bardzo rzetelne, profesjonalne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny.

Katarzyna W.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Mecenas. Bardzo dziękujemy za pomoc.

Katarzyna U.

Gorąco polecam Kancelarię. Mimo stresu związanego z moją sprawą, czułam się zaopiekowania i bezpieczna. Na moje pytania i wątpliwości otrzymywałam rzetelną odpowiedz bez mydlenia oczu. Ogrom wiedzy, profesjonalizm ze strony Pani adw. Katarzyny Tryniszewskiej jak i Pana adw. Łukasza Szczygła pozwolił doprowadzić moją sprawę do pozytywnego zakończenia. Bardzo dziękuję Pani Katarzynie za wsparcie i podjęcie się mojej sprawy a Panu Łukaszowi za wsparcie i słowa otuchy na sali sądowej.
Bardzo polecam kancelarię Pani Mecenas.

Maro Em.Es

Chciałbym bardzo podziękować Panu Łukaszowi ,oraz Pani Katarzynie za prowadzenie mojej sprawy. Czasem człowiek myśli,że jest zdany tylko na siebie i ciężko postawić jakiś krok. Jednak mając przy sobie kogoś tak doświadczonego wzrasta pewność siebie i nadzieja. Słowo profesjonalizm powiela się w komentarzach wiele razy-na pewno nie jest to przypadek. Jeżeli zależy Państwu na wygranej sprawie to jestem pewien ,że powyższa kancelaria to ścisła czołówka. Polecam nie zwlekać i kontaktować się jak najszybciej. Moja sprawa była bardzo trudna a jednak udało się zakończyć ją w 100% po mojej myśli. Nie będę zdradzał szczegółów ;) ,po prostu warto. Jeszcze raz dziękuję!

Radosław K.

Bardzo polecam kancelarię Pani Mecenas. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, wszystko jasno i rzetelnie wyjaśnione bez mydlenia oczu. Sama Pani Mecenas bardzo miła i sympatyczna osoba. Na sali sądowej widać że walczy do samego końca.

Magdalena Z.

Full professionalism! 

Edyta W.

Polecam Panią mecenas Katarzynę Tryniszewską. Profesjonalna, konkretna i skuteczna.

Monika B.

Szczerze polecam wszystkim tę Kancelarię. Prawdziwy profesjonalizm. Bardzo rzetelne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Prowadziliśmy dwie sprawy, z czego jedna nie była łatwa, ale dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Pani Mecenas Katarzyny Tryniszewskiej, zakończyła się sukcesem. Dziękuję również Panu Mecenasowi Łukaszowi Szczygłowi za rzetelność i wsparcie mnie podczas pierwszej sprawy w sądzie. Jestem bardzo zadowolona z wyboru Kancelarii. Dziękuję!
Ewa i Monika

Agata T.

Ludzie, którym można zaufać. Polecam z czystym sumieniem.

Michał J.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie Pani Mecenas. Polecam!

Michał T.

Fachowo i rzetelnie, polecam!

Teresa

Bardzo polecam Kancelarię. Pomogła mi w dwóch sprawach. Świetny kontakt, pełen profesjonalizm.

Zosia O.

Bardzo polecam kancelarię Pani Katarzyny. Pomogła mi w sprawie rodzinnej, gdzie każdy inny adwokat rozkładał ręce i mówił, ze niewiele może. Pani Katarzyna jednak mogła i zrobiła co do niej należało. Wielkie brawa i podziękowania.

Paweł Z.

Zdecydowanie polecam, w pełni profesjonalna pomoc!

Natalia

Nieoceniona pomoc w toczącym się postępowaniu. Kontakt mailowy i telefoniczny na najwyższym poziomie. Najlepszy adwokat na jakiego mogłam trafić.

Piotr K.

Z kancelarią mec. Tryniszewskiej współpracuję już od kilku lat. Wysoki profesjonalizm i co najważniejsze - skuteczność, to zawsze u nich jest normą.

Marta R.

Bardzo polecam Kancelarię. Mimo ogromnego stresu związanego z moją sprawą, czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Zawsze moje wątpliwości lub pytania nie pozostawały bez odpowiedzi. Ogrom wiedzy, profesjonalizm pozwolił doprowadzić moją sprawę do pozytywnego zakończenia. Bardzo dziękuję Pani Katarzynie a w szczególności Panu Łukaszowi, który prowadził moją sprawę. Jak zajdzie taka potrzeba, to ponownie skorzystam z usług tej Kancelarii.

Arleta M.

Fachowo i profesjonalnie. Polecam.

Cezary H.

Polecam, fachowa obsługa wszystko na 5 :-)

Grzegorz K.

Kolejny raz korzystam z usług kancelarii. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i pomocy. Polecam!

Marta M.

Polecam, jestem zadowolona :)

Monika Z.

Serdecznie polecam Kancelarie Pani Katarzyny Tryniszewskiej, jestem bardzo zadowolona pod każdym względem.

Joanna R.

Polecam Kancelarię Adwokacką Pani Mecenas Katarzyny Tryniszewskiej. Dziękuję szczególnie Panu Mecenasowi Łukaszowi za profesjonalne, rzetelne przygotowanie do każdej sprawy, a szczególnie za ludzkie podejście. Dziękuję za okazaną pomoc, za bardzo dobry kontakt e-mail i telefoniczny. Szczerze polecam wszystkim tę Kancelarię. Naprawdę warto powierzyć swoje sprawy prawdziwym profesjonalistom. Dziękuję.

Angelika P.

Dziękuję Pani Mecenas Kasi i Panu Łukaszowi za profesjonalizm i ludzkie, serdeczne podejście do sprawy ,za pomoc i szybką reakcję oraz za bardzo dobry kontakt mailowy i super przygotowanie do kaźdej sprawy Bardzo polecam.

Izabela B.

Bardzo profesjonalna pomoc prawna

Nasze wyróżnienia

​    ​    ​    ​    

          

© 2008 - 2021  Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Tryniszewska

Kontakt

  • tel. 794 185 249
ul. Ostrobramskiej / Al. Stanów Zjednoczonych; przy ul. Poligonowej (Praga Południe, Gocław)