PRZERWA ŚWIĄTECZNA     w dniach 23.12.2020 r. - 03.01.2021 r. Kancelaria będzie nieczynna     WESOŁYCH ŚWIĄT  

zegar   Uprzejmie informujemy, iż w dniu 02.12.2020 r. (środa) Kancelaria w Warszawie będzie czynna do godz. 17.00     zegar

Obsługa prawna przedsiębiorców

Obsługa prawna przedsiębiorców

Obsługa prawna przedsiębiorców

Ignorantia iuris nocet  - Nieświadomość prawa szkodzi. Świadomość prawna to jeden z ważniejszych aspektów bezpieczeństwa w prowadzeniu działalności gospodarczej. Często przedsiębiorcy nie zdają sobie sprawy, iż w przypadku sporu sądowego, przedsiębiorcy właśnie przez sąd są traktowani jako profesjonaliści, co przenosi na nich, co do zasady, ciężar udowodnienia roszczeń oraz odpowiedzialność za ukształtowanie danego stosunku prawnego, zwłaszcza z udziałem konsumentów. Nie każdy przedsiębiorca jest prawnikiem, stąd dla bezpieczeństwa własnego biznesu, sprawy prawne powinien powierzyć profesjonalistom. Outsourcing usług prawnych jest coraz bardziej powszechny, co za tym idzie ceny tych usług stały się również dostępne dla mikro i małych przedsiębiorców. 

 

dla kogo?

Oferta jest skierowana do mikroprzedsiębiorców (zatrudniających do 10 pracowników) oraz małych przedsiębiorców (zatrudniających do 50 pracowników).

 

co oferujemy?

Obsługa prawna skupia się przede wszystkim na zapewnieniu przedsiębiorcom dostępu do porad prawnych w bieżącej działalności, konsultowaniu pod względem prawnym zawieranych umów, sporządzaniu umów w obrocie gospodarczym, prowadzeniu windykacji należności, kierowaniu pozwów do sądu o zapłatę za świadczone usługi lub sprzedane towary, odszkodowania i kary umowne, reprezentacji przed sądami w sprawach z powództwa przedsiębiorcy i przeciwko niemu.

Oferowana obsługa prawna obejmuje również zagadnienia z zakresu prawa pracy, a także z ubezpieczeń społecznych. 

 

co mogą Państwo zyskać?

  • niższe koszty usług prawnych w porównaniu ze zleceniami jednorazowymi
  • opracowanie wzorów umów dostosowanych do potrzeb Państwa firmy
  • priorytetowe traktowanie zleceń stałych Klientów
  • wzmocnienie wizerunku Państwa firmy poprzez pokazanie kontrahentom, że korzystają Państwo z profesjonalnej pomocy prawnej w firmie.
  • 80% rabatu na zlecenie Kancelarii wystosowania wezwania do zapłaty w czasie trwania abonamentu*
  • 30% rabatu na zlecenie Kancelarii poprowadzenia każdej sprawy sądowej dotyczącej działalności gospodarczej Klienta w czasie trwania abonamentu*

 

ile to kosztuje?

Usługa w zestawieniu z korzyściami, jakie Państwo otrzymują jest nisko kosztowa. 

Chcę poznać wynagrodzenie, jako potencjalny Klient Kancelarii

Proponujemy dwa pakiety zryczałtowanego miesięcznego wynagrodzenia:

  • STANDARD: 500 zł netto, gwarantujący 5 godzin gotowości prawnej w miesiącu. 
  • KOMFORT: 1000 zł netto, gwarantujący 12 godzin gotowości prawnej w miesiącu, 80% rabatu na zlecenie Kancelarii wystosowania wezwania do zapłaty oraz 30% rabatu na zlecenie Kancelarii poprowadzenia każdej sprawy sądowej dotyczącej działalności gospodarczej Klienta.

Każdy z pakietów wynagrodzenia obejmuje usługi porad prawnych, w tym przez telefon, wideokonferencje (w oparciu o nasz bezpieczny system widekonferencji, bez konieczności instalacji oprogramowania), e-mail, przygotowywanie umów w obrocie gospodarczym, weryfikację pod względem prawnych dostarczanych przez Klienta dokumentów oraz opracowywanie opinii prawnych. 

Umowa jest zawierana na okres jednego roku.

 

jak zacząć?

Jeśli są Państwo zainteresowani powyższą usługą, to prosimy o kontakt z Kancelarią 

Zobacz również:

wróć

phone